سوالات متداول

سوالات متداول

1-ابتدا در سایت ثبت نام کنید.
جهت ثبت نام می توانید از بخش هدر سایت همانند تصویر زیر بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

 

ثبت نام  در سایت نمای دانش

 

2- در صفحه "ثبت نام" همانند تصویر شماره موبایل خود را وارد نمایید.

 

ثبت نام سایت نمای دانش

 

 

3- کد تایید که برایتان پیامک شده را در کادر زیر وارد کرده و  بر روی  "ورود" کلیک کنید.
 

ورود به سایت

 
4- پنل کاربری شما ایجاد شد.

 

پنل کاربری نمای دانش

 

5-پس از ورود به پنل کاربری ، همانند تصویر زیر از بخش "ویرایش اطلاعات کاربری" اطلاعات مورد نیاز از جمله شماره موبایل ، آدرس ، کدپستی و ... وارد نمایید.
"توجه داشته باشید" در صورتی که درخواست گواهی دوره آموزشی را دارید می بایست حتما این قسمت را تکمیل نمایید.

 

ویرایش اطلاعات پنل کاربری

 

 
5- در این مرحله وارد صفحه مربوط به دوره مورد نظرتون شوید و پس از انتخاب آپشن های مورد نظر خود مثل  "دریافت گواهی نامه ملی " همانند تصویر زیر  بر روی دکمه " خرید آموزش " کلیک کنید.

 

آپشن ها

خرید دوره

 

6 - پس از پرداخت لینک دانلود نرم افزار اسپات پلیر و لایسنس به صورت اطلاعیه در پنل کاربری شما قرار میگیرد و با نصب نرم افزار و وارد کردن لایسنس

دوره ها قابل مشاهده هست می توانید آموزش ها را دانلود نمایید.

 

 

دوره را دانلود کنید و از آموزش های بی نظیر نمای دانش لذت ببرید

 

نحوه پرداخت هزینه دوره ها به صورت آنلاین هستش و پس از انتخاب کلید خرید دوره به درگاه بانک متصل می شوید و پس از پرداخت وجه امکان دانلود دوره برای شما فراهم می گردد.

لینک دانلود نرم افزار و لایسنس حداکثر تا "24 ساعت" بعد از ثبت نام به صورت اطلاعیه در پنل کاربری شما قرار میگیرد . بعد از نصب نرم افزار و وارد کردن لایسنس دوره فعال شده و میتونید مشاهده کنید .
تمامی دوره ها بصورت غیر حضوری و محتوای ویدیویی هستند و در محیط کار عملی و یا استودیوی نمای دانش  با بالاترین کیفیت ضبط شده اند .
بله در صفحه محصولات به بخش محتوای دوره مراجعه نمایید و  بر روی قسمت هایی که دارای عبارت "پیش نمایش " هستند کلیک نمایید تا دموی محصول به شما نمایش داده شود.
برای هر شخص یک لایسنس صادر میشود که حداکثر روی دو سیستم عامل قابل استفاده است , که به انتخاب خود شما میتوانید روی 2 سیستم ویندوز یا 2 اندروید  یا 1 ویندوز و 1 اندروید نصب کنید.
تمام مهارت اموزان بعد از ثبت نام در دوره در گروه واتساپ و تلگرام عضو میشوند که مدرس در این گروه ها حضور دارند و پاسخگوی سوالات شما هستند
بله ,  لینک نرم افزار اندروید در اختیار شما قرار میگیرد .
بله بعد از ثبت نام در دوره امکان دانلود دوره برای شما فعال می گردد .
در دوره هایی که دارای" آپشن گواهی نامه" هستند می توانید زمان سفارش دوره آن را انتخاب نمایید .
بعد از مشاهده  کامل دوره و آمادگی کامل شما ، با ارسال تیکت آمادگی خود را جهت انجام آزمون به ما اطلاع می دهید و تایم برگزاری آزمون به شما اطلاع داده می شود . در تایم مشخص شده در آزمون آنلاین که به صورت 4 گزینه ای برگزار می گردد شرکت می نمایید و پس از قبولی در آزمون گواهی شما صادر می گردد.
گواهی صادر شده قابلیت دانلود را دارد و همچنین یک نسخه بصورت پستی برای شما ارسال می گردد.
در تمامی بسته های آموزشی مهارتی ما علاوه بر اطلاعات بازاری و اقتصادی کسب و کار ، مهارت کار به تفصیل و اصطلاحا با ارائه ی تمامی فوت و فن های مربوطه ، توسط مدرس متخصص و مشغول در همان حوزه آموزش داده می شود همچنین ما معتقدیم بسته های آموزشی مهارتی تهیه شده ، از دوره های حضوری با ارزش تر و کار آمدتر هستند چرا که بعنوان مثال در دوره تعمیرات تلویزیون علاوه بر بررسی مسائل کلی و روتین مربوط به تعمیرات ، بیش از 50 مورد از انواع مختلف lcd  و led معیوب به استودیو آورده شده ، تعمیر و عیوب متعارف آنها مورد بررسی قرار گرفته است.
خیر , با توجه به نوع محتوا امکان ارسال پستی این دوره ها وجود ندارد  و نحوه دسترسی به آموزش ها به صورت دانلودی می باشد.
برای سیستم عامل های اندروید و ویندوز نرم افزار ارائه میگردد و شما میتوانید به راحتی به صورت دانلودی به دوره ها دسترسی داشته باشید .