سوالات متداول

سوالات متداول

بله در صفحه محصولات به بخش محتوای دوره مراجعه نمایید و  بر روی قسمت هایی که دارای عبارت "پیش نمایش " هستند کلیک نمایید تا دموی محصول به شما نمایش داده شود.

ابتدا در سایت ثبت نام کنید و بعد از تکمیل اطلاعات کاربری خود وارد صفحه محصول مورد نظر خود در سایت شوید و از منوی سمت راست "خرید آموزش" را انتخاب نمایید.

پس از پرداخت دوره به فایل دانلودی دوره دسترسی خواهید داشت.

در صورتی که که نیاز به بسته پستی دارید ، آپشن ارسال پستی که در صفحه محصول قابل مشاهده است را انتخاب نمایید .

بعد از این که دوره رو مشاهده فرمودین از پنل کاربری خود تیکت ارسال نمایید که درخواست رفع اشکال آنلاین دارید.

  با مدرس دوره هماهنگی های لازم انجام می شود و تایم و اطلاعات مربوط به ارتباط آنلاین وبیناری بهتون داده خواهد شد.

زمان ثبت سفارش آپشن ارتباط مستقیم با مدرس که رایگان هم می باشد را انتخاب نمایید و سپس در پنل کاربریتون به منوی "ارتباط با مدرس"مراجعه نمایید

اطلاعات تماس از جمله شماره موبایل، واتس آپ و یا تلگرام در اختیار شما قرار می گیرد.

تمامی دوره ها بصورت غیر حضوری هستند و در محیط کار عملی و یا استودیوی نمای دانش ضبط شده اند .

این دوره ها قابلیت ارسال پستی و دانلود را خواهند داشت.

بله بلافاصله بعد از خرید امکان دانلود دوره برای شما فعال می گردد و همچنین در صورت انتخاب آپشن ارسال پستی بسته بصورت پستی برای شما ارسال می گردد.

بسته ها با پست پیشتاز ارسال می شوند و معمولا 2 روز کاری تا رسیدن به دست شما طول خواهد کشید.

در دوره های که دارای آپشن گواهی نامه هستند می توانی زمان سفارش دوره آن را انتخاب نمایید .

بعد از مشاهده  کامل دوره و آمادگی کامل شما ، می توانید با مراجعه به پنل کاربریتون در آزمون آنلاین شرکت نمایید و پس از قبولی در آزمون ، گواهی نامه برای شما صادر می گردد.

در تمامی بسته های آموزشی مهارتی ما علاوه بر اطلاعات بازاری و اقتصادی کسب و کار ، مهارت کار به تفصیل و اصطلاحا با ارائه ی تمامی فوت و فن های مربوطه ، توسط مدرس متخصص و مشغول در همان حوزه آموزش داده می شود همچنین ما معتقدیم بسته های آموزشی مهارتی تهیه شده ، از دوره های حضوری با ارزش تر و کار آمدتر هستند چرا که بعنوان مثال در دوره تعمیرات تلویزیون علاوه بر بررسی مسائل کلی و روتین مربوط به تعمیرات ، بیش از 50 مورد از انواع مختلف lcd  و led معیوب به استودیو آورده شده ، تعمیر و عیوب متعارف آنها مورد بررسی قرار گرفته است.

در پنل کاربری شما و در بخش داشبورد ، کد رهگیری مرسوله به صورت پیغام به شما نمایش داده خواهد شد.

بله ، پس از اینکه در آزمون آنلاین دوره مورد نظرتان  شرکت کردید و در آزمون نمره قبولی گرفتید ، یک روز بعد گواهی نامه در پنل کاربر ی شما بصورت فایل pdf در دسترس خواهد بود و همچنین یک نسخه به آدرس پستی شما ارسال می گردد.

بله ،ابتدا در سامانه ثبت نام کنید و پس از ورود به پنل خود از منوی "ویرایش اطلاعات کاربری"  نام و نام خانوادگی ، شماره تماس ، آدرس و کد پستی خود را  وارد کنید.سپس در صفحه محصول قسمت "دریافت دوره آموزشی به صورت پستی " را انتخاب کرده و کلید "شرکت در دوره "را انتخاب کنید.

ویرایش اطلاعات کاربری

ارسال بصورت پستی