آموزش تاسیسات برق ساختمان / پکیج 3

اطلاعات دوره
0 از 0 رای
نحوه برگزاری
غیر حضوری
گواهی پایان دوره
ملی
مدت دوره
16:00:00
720,000 تومان
افزودن به لیست مورد‌علاقه‌ها
اطلاعات مدرس
گروه مدرسین
گروه مدرسین: مهندس حسن بهرادپور مهندس محمد یزدان پرست
اشتراک گذاری

اطلاعات کسب و کار

درآمد ماهیانه کسب و کار

حداقل3 میلیون تومان
حداکثربدون محدودیت

سرمایه اولیه

حداقل5 میلیون تومان
حداکثربدون محدودیت

کاربر عزیز،این آموزش بصورت غیر حضوری می باشد و قابلیت دانلود و همچنین ارسال پستی را داراست ، همچنین شما می توانید آپشن های زیر را انتخاب نمایید

کاربر عزیز،جهت دریافت محصول به صورت پستی می بایست پس از ثبت نام، در پنل کاربری و بخش "ویرایش اطلاعات کاربری" آدرس ،کدپستی و شماره تماس خود را وارد نمایید

آپشن های قابل اضافه

نمایش
نمایش
نمایش

توضیحات

   آموزش تاسیسات برق ساختمان /  پکیج 3  

در این دوره مهارت هایی زیر را به صورت کامل و عملی آموزش داده می شود:

1- نصب و راه اندازی سیستم های اعلام حریق 

2- نصب و راه اندازی سیستم دزدگیر اماکن  

3- نصب و راه اندازی دوربین های مدار بسته 

4- نصب و راه اندازی درب اتوماتیک ریلی 

5- نصب و راه اندازی درب اتوماتیک بازویی 

 

شرح مباحث ارائه شده در دوره

 نصب و راه اندازی سیستم های اعلام حریق 

دوره نصب و راه اندازی اعلام حریق

این دوره توسط جناب مهندس یزدان  پرست تدریس شده و علاوه بر آموزش های تئوری یک پروژه عملی نصب و راه اندازی سیستم های اعلام حریق نیز انجام شده است و تمامی نکات مربوطه نیز شرح داده شده است.

این دوره در 3 بخش زیر آموزش داده شده است:

1- آموزش مباحث تئوری

2-معرفی تجهیزات سیستم های اعلام حریق

3-نصب یک پروژه عملی سیستم اعلام حریق

 

 

شرح مباحث ارائه شده در دوره

 نصب و راه اندازی سیستم دزدگیر اماکن  

فیلم نصب و راه اندازی دزدگیر اماکن

در این دوره نصب و راه اندازی دزدگیر اماکن توسط جناب مهندس یزدان پرست بصورت کامل آموزش داده شده است و یک پروژه نصب عملی دزدگیر نیز انجام شده است.

این دوره در 3 بخش زیر آموزش داده شده است:

1- آموزش مباحث تئوری

2-معرفی تجهیزات سیستم دزدگیر اماکن

3-نصب یک پروژه عملی سیستم دزدگیر در ساختمان یک ویلا

 

شرح مباحث ارائه شده در دوره

 نصب و راه اندازی سیستم های دوربین مدار بسته 

در این دوره سعی شده به صورتی عملی تمام مباحث کاربردی دوربین های مداربسته(چه آنالوگ و چه دیجیتال) گنجاده شود. وهدف این پک آموزشی اینست که هر شخص علاق مندی با اندک دانشی از سیم کشی بتواند تبدیل به یک نصاب و حتی فروشنده دوربین مدار بسته شود.

در این دوره که از مبتدی تا پیشرفته می باشد ابتدا مفاهیم و انواع دوربین های مدار بسته بیان شده تا شما اشراف کاملی بر تکنولوژی های روز جهان و قابلیت های دوربین ها داشته باشید سپس اصول اولیه سیم کشی بیان می شود که لازمه ی نصب دوربین های سیمی می باشد.

بعد از فراگیری این پیش نیاز ها وارد مباحث عملی شده و نصب دوربین مدار بسته را فرا خواهید گرفت که شامل جانمایی ها و اصول نصب ، تجهیزات مورد نیاز و ... می باشد .

و بعد از نصب به تنظیمات دستگاه مرکزی و حتی انتقال تصویر بر روی موبایل و لبتاپ خواهیم پرداخت. و علاوه بر آن در یک پروژه ی عملی با ما همراه خواهید بود تا چالش موجود در یک پروژه را ببنید و تجربه های ما به شما انتقال یابد.

در این دوره به معرفی دوربین های بیسیم و stand-alone که به تنهایی قابل استفاده هستند و نیازی به دستگاه مرکزی ندارند نیز پرداخته ایم تا دانش شما به روز تر باشد.

 

شرح مباحث ارائه شده در دوره

 نصب درب اتوماتیک بازویی 

درب اتوماتیک بازویی

یکی دیگه از کسب و کار های فنی و پر رونق ، مهارت راه اندازی و نصب درب های اتوماتیک .در سال های اخیر استفاده از درب های اتوماتیک در کشورما رواج زیادی پیدا کرده و در حوزه های مختلفی از جمله ساختمانی ، بانکی ، صنعتی و همچنین امنیتی مورد استفاده قرار می گیره ،در این دوره آموزش نصب درب اتوماتیک بازویی بصورت کاملا عملی توسط جناب مهندس یزدان پرست آموزش داده شده.

در بخش اول این دوره  اجزای مختلف درب اتوماتیک بازویی شرح داده می شود و در بخش دوم بصورت عملی یک پروژه نصب درب اتوماتیک بازویی از ابتدا تا نصب نهایی توسط مهندس یزدان پرست انجام و آموزش داده می شود.

 

شرح مباحث ارائه شده در دوره

 نصب درب اتوماتیک ریلی 

دوره نصب درب اتوماتیک ریلی

این دوره توسط جناب مهندس یزدان پرست آموزش داده شده است و علاوه بر مباحث تئوری یک پروژه نصب درب ریلی بصورت کامل انجام و آموزش داده می شود و شما با مشاهده این آموزش خواهید توانست به راحتی این نوع درب ها رو نصب نمایید.

سرمایه اولیه این کسب و کار حداقل 2 میلیون تومان و درآمد ماهیانه اون از حداقل 3 میلیون تومان شروع و با کسب تجربه افزایش پیدا میکنه.

برچسب ها

پرسش یا دیدگاه خود را مطرح کنید ( تمامی فیلدها الزامی می باشد )