راه اندازی سامانه جدید نمای دانش

راه اندازی سامانه جدید نمای دانش

راه اندازی سامانه جدید نمای دانش

سامانه جدید نمای دانش با هدف افزایش مهارت فردی در حوزه های مختلف از جمله کسب و کار ، صنایع دستی ، هنر و ... فعالیت خود را شروع و تا نیل به هدف خود که فراهم سازی بستری برای آموزش مهارتی ناب و حرفه ای برای تمامی کسب و کار ها در گرایش های مختلف می باشد ادامه خواهد داد.

برای تیم خلاق نمای دانش در وحله اول کیفیت محصول بسیار مهم است و تمام سعیمان را کرده ایم که برای هر محصول یک سناریو مناسب آموزشی طراحی گردد ، به عنوان مثال در دوره نظارت تاسیسات برق ساختمان علاوه بر آموزش های تئوری مربوط به استاندارد ها تمامی مراحل عملی که یک ناظر می بایست در پروژه مورد نظر حاضر گردد ، به صورت عملی توسط مدرس ما که به عنوان ناظر عالی در نظام مهندسی مشغول به کار است و تجارب زیادی دارد آموزش داده می شود و حتی موارد مهمی همچون روش تعامل ناظر با کارفرما نیز مورد بررسی قرار می گیرد.

 

دوره نظارت تاسیسات برق ساختمان

 

 یا در نمونه دیگری با عنوان دوره تعمیرات تلویزیون های LCD و LED بیش از 50 عدد تلویزیون دارای عیب واقعی توسط مدرس با تجربه مشغول در حرفه تعمیرات ، از ابتدای بازکردن هر دستگاه ،آموزش تخصصی رفع عیب و تست نهایی مورد بررسی قرار می گیرد به نحوی که شخص مهارت آموز با مشاهده آن عیوب رایج انواع مدل های مختلف تلویزیون را میشناسد و سرعت عمل مهارت آموز در تعمیرات نزدیک به یک فرد باتجربه خواهد رسید .

 

دوره تعمیرات تلویزیون های پیشرفنه

 

این در حالی هست که  حتی در دوره های حضوری این سطح از آموزش ارائه نمی گردد.

از کاربران عزیز نمای دانش درخواست داریم با بیان نظرات و انتقادات سازنده خود ما در این راه یارای نمایند.

 

اشتراک گذاری

دیدگاه تان را ارسال نمائید ( برای ارسال دیدگاه باید عضو سایت باشید ! )