کسب درآمد از نمای دانش

کسب درآمد از نمای دانش

کسب درآمد از نمای دانش

کسب درآمد از نمای دانش

این سیستم بر مبنای کد تخفیف عمل خواهد کرد و تنها کافیست کد تخفیفی که برای یوزر شما ثبت شده است را در پیج و یا سایت خود تبلیغ کنید و به ازای هر فروش که با کد تخفیف شما در سامانه ثبت می گردد 15 درصد از مبلغ محصول به حساب شما واریز می شود به عنوان مثال در صورتی که دوره تعمیرات لپ تاپ که قیمتی حدود 1 میلیون و 700 هزار تومان دارد  با کد تخفیف شما به فروش برسد 250 هزار تومان به حساب شما واریز می گردد و درآمد قابل توجه ای از این سیستم خواهید داشت.

بازاریابان همانند تصویر زیر می توانند در پنل خود تعداد فروش و همچنین مبلغ پورسانت را مشاهده و درخواست واریز وجه دهند.

 

پنل بازاریابی

 

جهت فعال سازی پنل بازاریابی خود به روش زیر عمل کنید:

پس از ثبت نام در سایت از منوی حساب کاربری وارد بخش "بازاریابی و پورسانت" شوید

 

پورسانت و بازاریابی

 

در بخش 1 آدرس پیج و یا سایتی که قصد بازاریابی در آن را دارید وارد کنید.

در بخش 2 کد تخفیف بازاریابی پیشنهادی خود را وارد نمایید ، به عنوان مثال می توانید آدرس پیج خود را به عنوان کد تخفیف بازاریابی وارد نمایید.

و سپس در خواست خود را ثبت نمایید ، در کمتر از یک ساعت سیستم بازاریابی شما فعال می گردد و می توانید درآمد خود را از نمای دانش شروع کنید.

 

مزیت سیستم بازاریابی نمای دانش:
 شما به همراه معرفی محصولات ما به کاربران خود  کد تخفیفی هدیه می دهید و کاربر برای خرید محصول چند میلیونی حتما از کد تخفیف شما استفاده خواهد نمود که به موجب آن شما پورسانت خود را از فروش محصول دریافت خواهید کرد.
با توجه به این که محصولات ما بسیار با کیفیت می باشند و می تواند در یادگیری تخصص و  شاغل شدن جوانان کارساز باشد ، شما نیز می توانید با تبلیغ این محصولات در کمک به اشتغال جوانان دیگر با ما شریک شوید و علاوه بر آن درآمد بسیار خوبی از این کار کسب نمایید.
 

 

 

اشتراک گذاری

دیدگاه تان را ارسال نمائید ( برای ارسال دیدگاه باید عضو سایت باشید ! )