درباره ما

درباره ما

مهارت آموزی در حوزه  کسب و کار  مهمترین هدف ما در  موسسه نمای دانش به شمار می رود  . اینکه افراد تمایل دارند شغلی از هر جهت مناسب داشته باشند امری بدیهی است  اما قدم نهادن در هر کسب و کار نیازمند داشتن اطلاعاتی است که به سادگی حاصل نخواهد شد و نیازمند بهره گیری از تجارب و اطلاعات متخصصان همان حوزه می باشد .

و  بسیار اهمیت دارد که فرد بداند حداقل سرمایه اولیه مورد نیاز کسب و کار مورد نظرش به چه میزان است و یا اینکه چه ابزار و تجهیزاتی و از چه مکانی برای راه اندازی آن شغل باید تهیه نماید و از همه مهمتر میانگین درآمد آن کسب و کار چقدر می تواند باشد .در مرحله بعد بدست آوردن مهارت مورد نیاز آن کسب و کار بسیار حائز اهمیت است و نیازمند گذرندان دوره های آموزشی خاص می باشد .  پروسه ی آموزشی می بایست  تمامی نکات و آموزش های تئوری و عملی را پوشش دهد تا فرد مهارت آموز بتواند در کسب و کار خود موفق بوده و به حد قابل قبولی از مهارت دست یابد.

تمامی  مراحل ذکر شده در بالا از جمله دریافت مشاوره برای ورود به کسب و کار و  آموزش تخصصی مهارت شغلی در سامانه نمای دانش در دسترس شما عزیزان می باشد. ما با در اختیار قرار دادن کلکسیونی از شغل ها و مهارت ها به همراه اطلاعات تخصصی مورد نیاز هر یک و مهمتر از آن  آموزش مهارتی خاصی که به سبک خودمان و برای اولین بار در ایران انجام شده است سعی کردیم بخشی از دغدغه هایی که برای انتخاب و شروع یک کساب کار برای جوان پر از استعداد جامعه ما پیش می آید را برطرف نماییم.

در دوره های آموزشی که در بخش کسب و کار موسسه نمای دانش قابل مشاهده است بسته های آموزشی متعدد و متفاوتی در دسترس شما عزیزان می باشد که برای تهیه هر یک زمان قابل ملاحظه ای صرف شده است . هر یک از بسته های آموزشی مهارتی ما شامل بخش های مختلفی از جمله ابزار شناسی و آموزش استفاده از آنها ، آموزش تئوری در حد نیاز آن کسب و کار نه بیشتر! و مهمتر از آن آموزش عملی به اندازه کافی برای آن کسب و کار می باشد.

چرا  آموزش های ما خاص است؟

در تهیه  هر یک از بسته های  آموزشی سعی شده است ، تمامی مراحل عملی فرایند انجام مهارت شغلی را به صورت فیلم نمایش داده  و آموزش دهیم به این شکل که اگر حرفی از مهارتی در آموزش های ما به زبان می آید قطعا انجام  آن مهارت را به دست توانای مدرس  متخصص آن حوزه خواهید دید .